Legyünk türelmesek a részvény vásárlással.

A magyar piac esését a Richter és az OTP papírjai vezetik, az OTP árfolyamának alakulását a devizahitelesek problémáival kapcsolatos kérdéskör mozgathatja, a Mol emelkedésének esélye kicsi. A forint tartósan 300-as szintek feletti jegyzése óvatosságra int a részvénypiacon!

Olvass tovább »

OTP gyorsjelentés: Vedd az OTP-t csak olcsobban

Csökkentette az OTP célárát a Citigroup, bár továbbra is vételre ajánlják a papírokat. A Cisco és a Walmart gyorsjelentése nem sikerült fényesre, az eredmények hatására esni kezdetek az amerikai piacok. Az olaj és az arany grafikonján jelentős emelkedést láthattunk.

Olvass tovább »

Kérdéses az OTP sorsa

A jó makroadatok ellenére közel másfél százalékot zuhant az S&P 500 index, mert a piac már szeptemberre datálja a QE3 program kivezetését. Nagyot esett az OTP kurzusa, a rossz hitelállomány rekordmagas mértékékével magyarázható a lejtmenet.

Olvass tovább »

OTP gyorsjelentés – Rossz hírek Oroszországból

A jó gyorsjelentés ellenére hosszú távon negatívan érintheti az OTP-t az orosz hitelportfólió további romlása, a piaci mozgásban ennek hatása látszik. Az MSCI index következő felülvizsgálata novemberben várható, ami a Magyar Telekom és a Richter szempontjából lesz fontos.

Olvass tovább »

OTP gyorsjelentés – Az ördög részletekbe bújik meg

A vártnál kedvezőbb adatokat tett közzé ma hajnalban az OTP, de a jelentést megnézve csak első ránézésre tűnnek jónak a számok. A legfőbb probléma, hogy a második negyedévben gyorsult a hitelportfólió romlása. Az ukrán és az orosz leánybank veszélyezteti a ...

Olvass tovább »

OTP – befektetőknek tetsző számokkal rukkolt elő

Szép jelentést hozott az OTP, 52 milliárd forintos nettó profitról számolt be a hazai bankház. Az MSCI index felülvizsgálata során a Magyar Telekom egyelőre nem került ki, a Richter papírjai pedig még nem kerültek vissza a kosárba, változás novemberben várható.

Olvass tovább »

Synergon tulajdonba került a Navigator és a Vilati.

A Synergon Informatika Nyrt. lezárta a Navigator Informatika Zrt. és az utóbbi 100 százalékos tulajdonában lévő Vilati Zrt. felvásárlására irányuló tranzakciót, amelynek révén tovább növelte piaci részesedését az infokommunikációs szektorban – jelentette be a társaság a BÉT honlapján szerdán.

Olvass tovább »

Scroll To Top