Regionális központot nyitott az OTP Dél-Szerbiában

Regionális központot nyitott az OTP Dél-Szerbiában, ez egyben annak a gazdasági együttműködésnek a szimbóluma is lehet, amelyről a magyar és a szerb kormány a dél-szerbiai közös kormányzati csúcson egyeztetett – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a fiókintézet megnyitóján.

Olvass tovább »

BÉT-elnök: a tőzsdének is érdeke a kkv-k megjelenésében a tőkepiacon

A Budapesti Értéktőzsdének (BÉT) is érdeke, hogy minél több kis- és középvállalkozás finanszírozza magát a tőkepiacról, jelenjen meg az értéktőzsdén; a BÉT ennek érdekében nemzetközi vállalatfinanszírozási képzést indít a londoni tőzsde csoport (LSEG) vállalkozásfejlesztési programjával, az ELITE-tel együttműködve – mondta ...

Olvass tovább »

Scroll To Top