Választás 2014 – Az Országgyűlés összetétele pártonként a szavazatok 98,86 százalékának összesítése után (2. rész)

A leadott szavazatok 98,86 százalékának összesítése után a következő képviselők kerültek a parlamentbe a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint.

Dr. Szűcs Lajos (Pest megye 7. vk.)

Tállai András László (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7. vk.)
Dr. Tapolczai Gergely József (országos lista)
Tasó László (Hajdú-Bihar megye 3. vk.)
Tessely Zoltán Károly (Fejér megye 3. vk.)
Dr. Tiba István Csaba (Hajdú-Bihar megye 6. vk.)
Tiffán Zsolt (Baranya megye 4. vk.)
Dr. Tilki Attila (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4. vk.)
Törő Gábor (Fejér megye 2. vk.)
Dr. Turi-Kovács Béla (országos lista)
Dr. Tuzson Bence Balázs (Pest megye 5. vk.)
V.Németh Zsolt (Vas megye 3. vk.)
Vantara Gyula (Békés megye 1. vk.)
Varga Gábor (Fejér megye 5. vk.)
Varga József (országos lista)
Varga Mihály (Budapest 4. vk.)
Vargha Tamás János (Fejér megye 1. vk.)
Dr. Vas Imre (Budapest 6. vk.)
Vécsey László József (Pest megye 6. vk.)
Dr. Vejkey Imre (országos lista)
Vigh László (Zala megye 1. vk.)
Dr. Vinnai Győző (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2. vk.)
Dr. Vitányi István József (Hajdú-Bihar megye 4. vk.)
Dr. Völner Pál (Komárom-Esztergom megye 2. vk.)
Witzmann Mihály (Somogy megye 4. vk.)
Dr. Zombor Gábor Zoltán (Bács-Kiskun megye 2. vk.)
Zsigó Róbert Vilmos (Bács-Kiskun megye 6. vk.)

MSZP-EGYÜTT-DK-PM-MLP (38 mandátum):
Bajnai Gordon (országos lista)
Bangóné Borbély Ildikó (országos lista)
Dr. Bárándy Gergely Péter (országos lista)
Dr. Botka László István (országos lista)
Burány Sándor (Budapest 9. vk.)
Demeter Márta (országos lista)
Dr. Fodor Gábor (országos lista)
Gúr Nándor László (országos lista)
Gyurcsány Ferenc (országos lista)
Harangozó Gábor István (országos lista)
Dr. Harangozó Tamás Attila (országos lista)
Heringes Anita (országos lista)
Dr. Hiller István (Budapest 16. vk.)
Hiszékeny Dezső (Budapest 7. vk.)
Dr. Józsa István (országos lista)
Kiss László (Budapest 10. vk.)
Kiss Péter (Budapest 11. vk.)
Kónya Péter (országos lista)
Korózs Lajos (országos lista)
Kunhalmi Ágnes (országos lista)
Dr. Legény Zsolt (országos lista)
Lukács Zoltán Géza (országos lista)
Mesterházy Attila (országos lista)
Dr. Molnár Csaba István (országos lista)
Dr. Molnár Zsolt Krisztián (országos lista)
Dr. Oláh Lajos (Budapest 5. vk.)
Szabó Sándor (Csongrád megye 1. vk.)
Dr. Szabó Szabolcs (Budapest 17. vk.)
Szabó Timea (országos lista)
Dr. Szakács László (országos lista)
Teleki László (országos lista)
Tóbiás József (országos lista)
Dr. Tóth Bertalan (országos lista)
Tóth Csaba János (Budapest 8. vk.)
Tukacs István (országos lista)
Dr. Vadai Ágnes (országos lista)
Dr. Varga László (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2. vk.)
Velez Árpád (országos lista)

JOBBIK (23 mandátum):
Ander Balázs (országos lista)
Dr. Apáti István (országos lista)
Balczó Zoltán György (országos lista)
Bana Tibor (országos lista)
Dúró Dóra (országos lista)
Egyed Zsolt (országos lista)
Farkas Gergely (országos lista)
Gyöngyösi Márton Balázs (országos lista)
Dr. Gyüre Csaba (országos lista)
Hegedűs Lóránt Gézáné (országos lista)
Kepli Lajos (országos lista)
Kulcsár Gergely (országos lista)
Magyar Zoltán (országos lista)
Mirkóczki Ádám (országos lista)
Novák Előd Attila (országos lista)
Sneider Tamás (országos lista)
Dr. Staudt Gábor (országos lista)
Szávay István (országos lista)
Szilágyi György (országos lista)
Vágó Sebestyén (országos lista)
Volner János (országos lista)
Vona Gábor (országos lista)
Zsiga-Kárpát Dániel Gábor (országos lista)

LMP (5 mandátum):
Ikotity István (országos lista)
Sallai Róbert Benedek (országos lista)
Schiffer András (országos lista)
Dr. Schmuck Erzsébet (országos lista)
Dr. Szél Bernadett (országos lista)

Scroll To Top