Választás 2014 – Az Országgyűlés összetétele pártonként a szavazatok 98,86 százalékának összesítése után (1. rész)

A leadott szavazatok 98,86 százalékának összesítése után a következő képviselők kerültek a parlamentbe a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint.


FIDESZ-KDNP (133 mandátum):
Ágh Péter (Vas megye 2. vk.)
Dr. Aradszki András (Pest megye 1. vk.)
B Nagy László (Csongrád megye 2. vk.)
Balla György (országos lista)
Balla Mihály Tibor (Nógrád megye 2. vk.)
Balog Zoltán (országos lista)
Bánki Erik (országos lista)
Bányai Gábor Elemér (Bács-Kiskun megye 5. vk.)
Bartos Mónika Éva (országos lista)
Becsó Zsolt (Nógrád megye 1. vk.)
Bencsik János (Komárom-Esztergom megye 1. vk.)
Dr. Bene Ildikó (Jász-Nagykun-Szolnok megye 1. vk.)
Bíró Márk (országos lista)
Bodó Sándor (Hajdú-Bihar megye 5. vk.)
Boldog István (Jász-Nagykun-Szolnok megye 4. vk.)
Bóna Zoltán (Pest megye 8. vk.)
Dr. Budai Gyula (országos lista)
Czerván György (Pest megye 9. vk.)
Dr. Czomba Sándor (országos lista)
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Komárom-Esztergom megye 3. vk.)
Csenger-Zalán Zsolt (Pest megye 2. vk.)
Cseresnyés Péter (Zala megye 3. vk.)
Csizi Péter (Baranya megye 1. vk.)
Csöbör Katalin (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1. vk.)
Dankó Béla (Békés megye 2. vk.)
Demeter Zoltán (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4. vk.)
Dunai Mónika (Budapest 14. vk.)
Farkas Flórián (országos lista)
Farkas Sándor (Csongrád megye 3. vk.)
Dr. Fazekas Sándor (Jász-Nagykun-Szolnok megye 3. vk.)
Firtl Mátyás Sándor (Győr-Moson-Sopron megye 4. vk.)
Dr. Fónagy János Vilmos (Budapest 3. vk.)
Font Sándor (Bács-Kiskun megye 3. vk.)
Földi László (Pest megye 12. vk.)
Dr. Galambos Dénes (Fejér megye 4. vk.)
Gelencsér Attila (Somogy megye 1. vk.)
Dr. Gulyás Gergely Győző (országos lista)
Gyopáros Alpár Ádám (Győr-Moson-Sopron megye 3. vk.)
Győrffy Balázs (országos lista)
Hadházy Sándor (Pest megye 3. vk.)
Halász János (országos lista)
Dr. Hargitai János György (Baranya megye 3. vk.)
Harrach Péter Pál (Pest megye 4. vk.)
Dr. Hende Csaba Károly (Vas megye 1. vk.)
Hirt Ferenc (Tolna megye 3. vk.)
Dr. Hoffmann Rózsa Margit (országos lista)
Dr. Hoppál Péter Tamás (Baranya megye 2. vk.)
Horváth István (Tolna megye 1. vk.)
Horváth László Dezső (Heves megye 2. vk.)
Dr. Hörcsik Richárd (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5. vk.)
Jakab István (országos lista)
Kara Ákos (Győr-Moson-Sopron megye 2. vk.)
Dr. Kerényi János (országos lista)
Dr. Kontrát Károly (Veszprém megye 2. vk.)
Kósa Lajos (Hajdú-Bihar megye 1. vk.)
Dr. Kovács József Dezső (Békés megye 3. vk.)
Kovács Sándor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5. vk.)
Dr. Kovács Zoltán (Veszprém megye 4. vk.)
Kövér László (országos lista)
Kubatov Gábor (országos lista)
Kucsák László (Budapest 15. vk.)
L. Simon László (országos lista)
László Tamás (Budapest 12. vk.)
Lasztovicza Jenő (Veszprém megye 3. vk.)
Dr. Latorcai János Miklós (országos lista)
Dr. Lázár János (Csongrád megye 4. vk.)
Lezsák Sándor István (Bács-Kiskun megye 4. vk.)
Manninger Jenő Vilmos (Zala megye 2. vk.)
Mátrai Márta (országos lista)
Dr. Mengyi Roland (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6. vk.)
Dr. Molnár Ágnes (országos lista)
Móring József Attila (Somogy megye 3. vk.)
Dr. Nagy István (Győr-Moson-Sopron megye 5. vk.)
Dr. Navracsics Tibor (Veszprém megye 1. vk.)
Németh Szilárd István (országos lista)
Németh Zsolt Attila (országos lista)
Dr. Nyitrai Zsolt Péter (Heves megye 1. vk.)
Orbán Viktor (országos lista)
Pánczél Károly (Pest megye 11. vk.)
Dr. Papcsák Ferenc (országos lista)
Dr. Pesti Imre (országos lista)
Petneházy Szabolcs Attila (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1. vk.)
Pócs János (Jász-Nagykun-Szolnok megye 2. vk.)
Pogácsás Tibor János (Pest megye 10. vk.)
Dr. Pósán László (Hajdú-Bihar megye 2. vk.)
Potápi Árpád János (Tolna megye 2. vk.)
Rácz Róbert (országos lista)
Dr. Répássy Róbert (országos lista)
Dr. Rétvári Bence Máté (országos lista)
Riz Gábor (Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3. vk.)
Rogán Antal (Budapest 1. vk.)
Dr. Rubovszky György (országos lista)
Dr. Salacz László (Bács-Kiskun megye 1. vk.)
Dr. Selmeczi Gabriella (országos lista)
Semjén Zsolt (országos lista)
Dr. Seszták Miklós István (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3. vk.)
Dr. Simicskó István (Budapest 2. vk.)
Dr. Simon Miklós (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6. vk.)
Simon Róbert Balázs (Győr-Moson-Sopron megye 1. vk.)
Simonka György (Békés megye 4. vk.)
Soltész Miklós (országos lista)
Szabó Zsolt (Heves megye 3. vk.)
Szabolcs Attila (Budapest 18. vk.)
Szászfalvi László (Somogy megye 2. vk.)
Szatmáry Kristóf (Budapest 13. vk.)
Szijjártó Péter (országos lista)

(MTI)

Scroll To Top