Erste: 30 forintra esehet vissza a Telekom osztaléka!

30 forintos osztalékra számíthatnak a Magyar Telekom részvényesei, a Varga-csomag 100 milliárd forintos megszorításának legnagyobb vesztese lehet a távközlési vállalat. Célárcsökkentést hajtott végre az Erste elemzője, valamint a részvények számának csökkentését javasolják.

Olvass tovább »

Megszenvedte Varga szavait az OTP és a Telekom

Varga Mihály délelőtti bejelentése az ágazati adóemelésekről megviselte a magyar piacot, a Magyar Telekom és az OTP papírjait sújtotta leginkább a hír, a bankpapír árfolyama fontos szintekhez ért, a forint érdemben nem reagál negatívan a bejelentésre.

Olvass tovább »

Opimus Group Nyrt. néven folytatja a Phylaxia

Opimus Group Nyrt.-re változtatta nevét a Phylaxia 1912. Holding Nyrt. A cég 240 milliós tőkeemelést hajtott végre, amit a költségvetésük egyéves finanszírozására vettek igénybe. Új portfólióval, és a hosszútávú fejlődés érdekében osztalék kifizetése nélkül tervezik a közeljövőt.

Olvass tovább »

Videó – Volt Exxonmobilos lesz részlegvezető a Mol-nál

Alexander Dodds kerül a Mol kutatás-termelés részlegének vezetői pozíciójába. Korábban a TNK-BP-nél és az Exxonmobile-nál is dolgozott, a közel 30 év tapasztalattal rendelkező úriember. A nap további részében a fejlődő piacokat és az olajkészlet-adatokat érdemes figyelni.

Olvass tovább »

Átalakul a Phylaxia cégcsoport

Opimus Group Nyrt.-re változtatja nevét a Phylaxia 1912. Holding Nyrt., a vagyonkezelő cég portfóliójába új társaságok kerültek az apporttal megvalósított tőkeemeléssel – jelentette be keddi sajtótájékoztatóján a cég vezetője Budapesten.

Olvass tovább »

Scroll To Top