Még az is lehet, hogy a Magyar Telekom nem fog osztalékot fizetni

Kérdéses az osztalék a Magyar Telekomnál. A Magyar Telekom készpénzáramlása 2014-ben eléri a mélypontot, a frekvenciatenderek költségei fogják meghatározni, hogy lesz-e egyáltalán osztalék a részvények után – nyilatkozta Christopher Mattheisen, vezérigazgató. Kiemelkedően teljesít a Rába.

 

Forrás: GazdaságTV.hu

Scroll To Top