Kérdéses az osztalék a Magyar Telekomnál. A Magyar Telekom készpénzáramlása 2014-ben eléri a mélypontot, a frekvenciatenderek költségei fogják meghatározni, hogy lesz-e egyáltalán osztalék a részvények után – nyilatkozta Christopher Mattheisen, vezérigazgató. Kiemelkedően teljesít a Rába.
Forrás: GazdaságTV.hu
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
