Jól kezdték a 2014 I. negyedévi gyorsjelentéseit az USA bankjai. JP Morgan és a Wells Fargo is a várakozásoknál szebb eredményről számolt be gyorsjelentésében, az előbbi 1,4 dolláros, az utóbbi bankóriás 1 dolláros részvényenkénti nyereségről adott számot. A jó eredmények emelkedést hozhatnak a bankszektor részvényeiben.

Forrás: GazdaságTV.hu
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.

