A befektetők továbbra is a koronavírus-járvány miatt aggódnak, ezért csökkenéssel kezdődhet a kereskedés pénteken a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője szerint.
Varga Zoltán az MTI-nek küldött kommentárjában azt írta, hogy vezető részvények árfolyama tovább eshet. Az OTP-részvényeknél a 14 100 forintos támasz letörése esetén a következő megálló 13 500 forintnál lehet. A Mol grafikonján 2 400 forint felett húzódik egy fontos támasz, amennyiben elesik, akár a 2 200 forintos szint elérése is reális lehet a következő időszakban. A Richter árfolyamában 6 500 forintnál van támasz, mely alatt 6 200 forintnál adódik a következő meghatározó szint. A Magyar Telekom jegyzése letörheti a 418 forintos szintet, és a 405-410 forintos tartományt célozhatja meg.
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
