A kereskedési rendszerek nélkül nem lehetne tőzsdei ügyleteket kötni. A hazánkban használt rendszert hamarosan a német fejlesztésű Xetrára cseréli a BÉT. A rendszer és a hálózat más bizonyított, több helyen ugyanezt használják, sok az előnye, de lesz, ami nem változik.
Forrás: GazdaságTV.hu
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
