Tőzsde – Gyenge nyitás New Yorkban

Gyengüléssel kezdték a keddi kereskedést a fontosabb New York-i tőzsdemutatók.

A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 0,29 százalékkal, az S&P 500-as mutató 0,37 százalékkal, a technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 0,41 százalékkal csökkent kedden nyitáskor.
Hétfőn mínuszban zártak a New York-i értéktőzsde főbb mutatói. A Dow Jones indexe 0,6 százalékkal, az S&P 500-as mutató 0,79 százalékkal, a Nasdaq Composite 1,14 százalékkal gyengült.
Keddi New York-i tőzsdenyitáskor a londoni FTSE 1,69 százalék, a frankfurti DAX 1,32 százalék, a párizsi CAC 1,88 százalék mínuszban állt.(MTI)

Scroll To Top