Tőzsde – Emelkedtek a New York-i indexek

Erősödtek a fontosabb New York-i indexek kedden tőzsdenyitáskor.

A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 0,06 százalékkal, az S&P 500-as mutató szintén 0,06 százalékkal, a technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 0,14 százalékkal nőtt kedden nyitáskor.
Emelkedéssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde főbb mutatói. A Dow Jones indexe 76,29 ponttal, 0,45 százalékkal, 17 077,51 pontra erősödött. Az S&P 500-as mutató 9,66 pontot, 0,49 százalékot erősödött, és 1998,06 ponton fejezte be a napot. A Nasdaq Composite mutatója 18,8 ponttal, azaz 0,41 százalékkal nőtt, és 4557,35 ponton zárt.(MTI)

Scroll To Top