Tőzsde – Emelkedéssel nyitott New York

Emelkedéssel nyitottak szerdán a vezető New York-i tőzsdeindexek.

A 30 vezető iparvállalat DJIA indexe és az S&P 500-as mutató egyaránt 0,15 százalékkal, a technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 0,23 százalékkal emelkedett nyitáskor.
Kedden a 30 vezető iparvállalat DJIA indexe 0,26 ponttal emelkedett, és a nap végén 16 072,80 ponton állt. Az S&P 500-as mutató 0,28 pontot, 0,02 százalékot mozdult felfelé, és 1802,76 ponton zárta a napot. A Nasdaq Composite mutatója 23,18 ponttal, azaz 0,58 százalékkal nőtt, és záráskor 4017,75 ponton állt.(MTI)

Scroll To Top