Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók hétfőn.
A frankfurti DAX-30 0,51 százalékos, a párizsi CAC-40 pedig 0,26 százalékos pluszban fejezte be a napot az előzetes adatok szerint.
Az euróövezeti vállalatok gyűjtőindexei közül az EuroStoxx50 0,54 százalékos nyereségben várta a zárást.
A londoni tőzsde banki szünnap miatt hétfőn zárva tartott.(MTI)
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
