Lázár megerősítette, hogy az állam eladja OTP-részvénypakettjét

Lázár János miniszter megerősítette, hogy a kormány értékesíteni kívánja az állam tulajdonában lévő OTP-részvényeket.

A befolyó pénzt beruházásokra fordítanák – közölte a Miniszterelnökség vezetője csütörtöki sajtótájékoztatóján.
Jelezte ugyanakkor, hogy mivel a tájékoztató az ajánlattételi időszakban zajlik, nem tud érdemi nyilatkozatot tenni, de várhatóan délután a fejlesztési tárca közli majd a részleteket.(MTI)

Scroll To Top