2 százalékos növekedést ígér a kormány. Jövőre 2 százalékkal nőhet a magyar GDP, 2,4 százalékos lehet az infláció és tovább csökkenhet az államháztartás hiánya – áll a kormány előrejelzésében. Ma kezdődött a jövő évi költségvetés vitája, a következő hetek iránya ezen döntések függvénye lehet.
Forrás: GazdaságTV.hu
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
