A hét a Telekom fog szólni, legalábbis a hét második fele, MSCI tagság és gyorsjelentés. Mi lesz az MSCI körül a sztori, egyik papír jön, másik megy, nem egyszerű átlátni. még szerencse, hogy erre is van megoldás, és a Bennfentes megmondja a tutit a Lánchíd tövénél. Szigorúan bizalmas!
Forrás: GazdaságTV.hu
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
