A BÉT-en is az esés a meghatározó

Az esés jegyében telik a mai nap a BÉT-en is. A fontosabb részvények mínuszban járnak, érzékelhető forgalom pedig szinte csak az OTP papírjaiban van. Az európai vállalatok is gyengén szerepelnek ma a tőzsdéken, szinte minden a negatív tartományban található.


Forrás: GazdaságTV.hu

Scroll To Top