A Konkoly-Thege út egy szakaszának kivételével minden utat járhatóvá tettek szerda késő délutánra a tűzoltók a főváros XII. kerületében – tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság (FKI) szóvivője az MTI-t.
Hozzátette: miközben a tűzoltók tovább végzik a mentési munkálatokat a Konkoly-Thege úton, az áramszolgáltató szakemberei szerda éjszaka is dolgozni fognak a kerület teljes áramszolgáltatásának helyreállításán. Az éjszakai munkákhoz az FKI is segítséget nyújt: a tűzoltók mobil világító berendezésekkel segítik a szakemberek munkáját.(MTI)
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
