A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 457,66 pontos, 1,17 százalékos emelkedéssel, 39 655,97 ponton zárt kedden.
A részvénypiac forgalma 11,4 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 4 forinttal, 0,20 százalékkal 1998 forintra gyengült, 956,4 millió forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 300 forinttal, 2,50 százalékkal 12 300 forintra erősödött, forgalmuk 4,7 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 0,50 forinttal, 0,13 százalékkal 382 forintra csökkent, forgalma 348,1 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 90 forinttal, 1,21 százalékkal 7550 forintra nőtt, a részvények forgalma 3,8 milliárd forintot ért el.
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
