Csökkenéssel kezdtek a tőzsdeindexek hétfőn az Egyesült Államokban.
New Yorkban a kereskedés kezdetén a DJIA-30 index 0,13 százalék, az S&P-500 index 0,06 százalék, a Nasdaq Composite 0,01 százalék veszteséget mutatott.
Pénteken nyereséggel zártak az indexek, a DJIA-30 0,03, az S&P-500 0,19, a Nasdaq Composite pedig 0,43 százalékkal emelkedett.(MTI)
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
