Pár hónap alatt gyakorlatilag megduplázódott a BÉT részvénypiaci forgalma
Jó hír ez a magyar tőkepiac és a tőzsde számára. Úgy tűnik, 2015-ben végre valami elkezdődött, és egy olyan forgalomnövekedés látszik a Budapesti Értéktőzsde parkettjén, amit – bátran kimondhatjuk – az egész világ megirigyelhet. Januárban 7, mára 13,5 milliárd Ft a napi forgalom.