A közel-keleti helyzetről és gazdasági kérdésekről tárgyalt Orbán Viktor Ehud Barakkal

A közel-keleti nemzetközi fejleményekről tárgyalt Orbán Viktor miniszterelnök Ehud Barak volt izraeli kormányfővel az Országházban kedden délelőtt – tájékoztatta Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-t.

Hozzátette: a megbeszélésen Orbán Viktor tájékoztatást adott vendégének a magyar gazdaság megerősítéséért tett kormányzati lépésekről is.(MTI)

Scroll To Top