Nyolc éve nem látott GDP-növekedés Magyarországon


Nyolc éve nem látott GDP-növekedés Magyarországon – mondta Varga Mihály Nemzetgazdasági Miniszter. Az előző negyedévhez képest is 0,8%-al bővült a GDP, és a kormány a miniszter elmondása szerint tartani tudja a 3 százalékos hiánycélt. Vágatlanul közöljük a sajtóközlemény videót.


Forrás: GazdaságTV.hu

Scroll To Top