Már nem a mezőgazdaság húzza csak a GDP-t

3,1 százalékos GDP-bővülést vár a Takarékbank elemzője. Tavaly szinte csak a mezőgazdaság erősödése hozott növekedést. Idén az első negyedévben csökkent ugyan az agrárium teljesítménye, de most nem ez a fókusz, a járműgyártás nagyon felpörgött. Persze a bázishatás is jelen van.


Forrás: GazdaságTV.hu

Scroll To Top