Ismét teljes vonalon közlekednek a 4-es és a 6-os villamosok a fővárosban – közölte a Budapesti Közlekedési Központ szerda délelőtt a Facebook-oldalán.
Pályahiba miatt mintegy két órán keresztül a villamosok helyett pótlóbuszok közlekedtek.(MTI)
Ismét teljes vonalon közlekednek a 4-es és a 6-os villamosok a fővárosban – közölte a Budapesti Közlekedési Központ szerda délelőtt a Facebook-oldalán.
Pályahiba miatt mintegy két órán keresztül a villamosok helyett pótlóbuszok közlekedtek.(MTI)