Csütörtöktől csökken az Egis súlya a magyar piacon. Az ingyenes pénzfelvétel óriási kiesést okoz az OTP-nek. 5-8 milliárd forintnyi bevételkiesést jelenthet az OTP-nek a kormány azon javaslata, miszerint havonta kétszer ingyenessé tenné a készpénzfelvételt, erre sem tranzakciós adót, sem jutalékot nem számíthatnak fel a pénzintézetek.
Forrás: GazdaságTV.hu
Gazdasagportal.hu Gazdasági és tőzsdei hírek.
